Pracownia Kuchnia jakiej nie znacie

kuchnia

Zapraszamy do kuchni. Będzie smacznie, pachnąco i ciekawie. Program interdyscyplinarny Kuchnia jakiej nie znacie jest realizowany w kuchni – dzieci wraz z nauczycielami będą gotować.

Proponowane zajęcia nastawione są na rozwój samodzielności, zaradności, umiejętności wyciągania wniosków, uogólniania oraz współpracy.

Załóż fartuch i zaproś dzieciaki do pracowni interdyscyplinarnej Kuchnia jakiej nie znacie.

Autorką Programu jest Elżbieta Tchurz – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Radowie Małym.

Pobierz program pracowni Kuchnia jakiej nie znacie – „Poradnik dla nauczycielek i nauczycieli.” autorstwa Elżbiety Tchurz

Pobierz scenariusze lekcji pracowni Kuchnia jakiej nie znacie – „Poradnik dla nauczycielek i nauczycieli.” autorstwa Elżbiety Tchurz