Program dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Nowoczesne narzędzia edukacyjne

W ramach projektu powstanie kilkadziesiąt narzędzi edukacyjnych i scenariuszy do wykorzystania w pracy z uczniami i uczennicami, m.in. scenariusze interdyscyplinarnych zadań edukacyjnych do pracy indywidualnej i grupowej, scenariusze projektów uczniowskich oraz eksperymentów, scenariusze warsztatów przeznaczonych na godziny do dyspozycji wychowawcy, scenariusze pracy pracowni tematycznych. 

Powstające w projekcie narzędzia będą służyć inspiracji, a także będą wprowadzać nauczycieli i nauczycielki do tworzenia własnych narzędzi opartych o samodzielnie wybrane metody, zgodne z ich zainteresowaniami i stylem pracy. W ramach projektu opracujemy kilka publikacji metodologicznych, wsparciem w tym procesie będą również służyć eksperci – konsultanci.

Wszystkie narzędzia edukacyjne wypracowane w trakcie Szkoły dla innowatora  zostaną udostępnione na naszej stronie internetowej z możliwością wykorzystania przez wszystkich zainteresowanych nauczycieli.

Chcesz jako pierwszy skorzystać z narzędzi edukacyjnych, które powstaną w Szkole dla innowatora? Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco!