Program dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Pracownia wysokich lotów

wysokie loty

Zapraszamy w pełną nieoczekiwanych przygód i zwrotów akcji podróż kosmiczną. Startujemy i lądujemy w Pracowni Wysokich Lotów.

Program ten skierowany jest do  starszych uczniów i uczennic (13 – 16 lat). Oparty na metodzie storytellingu program interdyscyplinarny, pozwala jego uczestnikom i uczestniczkom rozwijać kompetencje przyszłości niezbędne na obecnym rynku pracy.

Oferuje rozwiązywanie problemów zbliżonych do realnych sytuacji społecznych, a także problemów z pogranicza nowoczesnych technologii i fantastyki naukowej. Wprowadza uczniów i uczennice w tematykę proinnowacyjnych biznesów, ułatwia przełamywanie stereotypów, ograniczeń myślenia; pobudza kreatywność.

Dodajmy do tego eksperymentowanie, uczenie się przez doświadczanie, współdziałanie, grywalizację, procesy grupowe. Autorką tego niezwykle ciekawego, innowatorskiego programu interdyscyplinarnego jest Beata Kozak-Łatkowska – trenerka biznesu.

Ruszajcie w międzygalaktyczną podróż!

 

Pobierz program pracowni wysokich lotów – „Poradnik dla nauczycielek i nauczycieli. Wyprawa do odległej galaktyki” autorstwa Beaty Kozak-Łatkowskiej

Pobierz scenariusze spotkań: „Poradnik dla nauczycielek i nauczycieli. Wyprawa do odległej galaktyki” autorstwa Beaty Kozak-Łatkowskiej