Program dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Konferencja prezentująca wyniki realizacji projektu Szkoła dla Innowatora

Organizatorzy konferencji:
Ministerstwo Rozwoju i Technologii
oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej, we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

30 sierpnia 2022 roku,

Ministerstwo Rozwoju i Technologii,
Pl. Trzech Krzyży 3/5, Warszawa
godziny 10:00 – 17:00

Zapraszamy do udziału w konferencji prezentującej wyniki realizacji projektu Szkoła dla Innowatora

Zarejestruj się i weź udział w wydarzeniu bezpłatnie: https://rejestracja.ceo.org.pl/konferencja_30_sierpnia_2022
Liczba miejsc na konferencji  jest ograniczona. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane mailem po wypełnieniu formularza.

Podczas spotkań i paneli dyskusyjnych z naszymi gośćmi dowiesz się m.in.:

– jak wykorzystać sukces Szkoły dla innowatora w polskim systemie edukacji? (rekomendacje wynikające z programu Szkoła dla innowatora)
– jak może zmienić się poziom kompetencji proinnowacyjnych u uczniów?
– jak skutecznie kształcić i rozwijać te kompetencje u uczniów i uczennic w swojej szkole?
– dlaczego współpraca nauczycieli i przywództwo edukacyjne są kluczami do sukcesu dla szkolnej zmiany
– jakie dobre praktyki narzędzia i zmiany udało wypracować się w szkołach dla innowatora

W czasie konferencji wręczymy także tytuły Ambasadorów Szkół dla Innowatora.

Uczestnicy wydarzenia w pierwszej kolejności otrzymają opracowane w projekcie publikacje.

⇒ Poznajcie prelegentki i prelegentów biorących udział w konferencji: PRELEGENCI

⇒ Opis projektu: PROJEKT

⇒ Program spotkania do pobrania: PROGRAM