Pierwsze szkolenie dla trenerów i trenerek

Już niedługo rozpoczną się szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli 20 wybranych szkół biorących udział w Szkole dla innowatora. A już teraz szkolą się ich przyszli trenerzy i trenerki. Za nami pierwsze szkolenie przygotowujące ich do pracy z nauczycielami.

Podczas 4 intensywnych dni pracy 40 uczestników z całej Polski rozmawiało m.in. o kompetencjach proinnowacyjnych, zmianie w szkole oraz proinnowacyjnych praktykach edukacyjnych. Przeszkoleni trenerzy i trenerki będą prowadzić szkolenia dla nauczycieli, konsultacje indywidualne dla nauczycieli oraz moderować kurs internetowy w Szkole dla Innowatora.

Szkolenie dla trenerów i trenerek prowadzili nasi eksperci: Ewa Radanowicz, Oktawia Gorzeńska, Tomasz Kołodziejczyk i Aleksandra Mikulska.