Program dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Webinarium na temat rekrutacji do projektu

Drugie webinarium – 5.12.2019

W czwartek 5 grudnia o godzinie 15.00 odbędzie się kolejne webinarium dotyczące projektu Szkoła dla innowatora, podczas którego dokładnie omówimy kryteria merytoryczne i formalne, formularz rekrutacyjny oraz zasady wyboru szkół. W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań na żywo.

Link do transmisji: http://event.webcaster.pl/live/ceo12/

W webinarium wezmą udział:

Małgorzata Stodulna – koordynatorka Szkoły dla innowatora. W CEO pracuje od sierpnia 2017 roku. Związana z sektorem organizacji pozarządowych od prawie 20 lat jako wolontariuszka i koordynatorka. Realizowała projekty edukacyjne, szkoleniowe i sieciujące adresowane do m.in. dyrektorów szkół, nauczycieli i młodzieży. Wspiera koordynatorów w ich codziennych zmaganiach z POWER-em. Wierzy w pomysłowość i wewnętrzną motywację osób pracujących w NGO.

Sylwia Żmijewska-Kwiręg – członkini zarządu Centrum Edukacji Obywatelskiej, autorka, trenerka, pracowniczka i działaczka środowiska NGO. W CEO pracuje od 2001 roku (początkowo na stanowisku koordynatorki, później szefowej działu programów edukacji obywatelskiej i ekonomicznej). Współautorka i redaktorka programu nauczania i podręcznika do wiedzy o społeczeństwie (seria KOSS), programu nauczania do ekonomii w praktyce, publikacji metodycznych dla nauczycieli realizujących projekty edukacyjne, scenariuszy zajęć, programów warsztatów i artykułów o tematyce obywatelskiej. Inicjatorka i dyrektorka merytoryczna programu „Nauczycielka I klasa” kierowanego do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, realizowanego we współpracy przez CEO i Fundację Szkoła z klasą.